Інженерний курс «Народний FPV»
ПРО КУРС
У рамках курсу ви опануєте навички збірки цивільного 7-дюймового FPV дрона. У руках наших військових він здатен:
-
знищити техніку окупантів;
-
зупинити ворожий наступ;
-
і, головне, – врятувати життя захисників.
Курс спрямований на:
-
поширення знань про технології, що сьогодні ефективно допомагають протистояти агресії рф;
-
посилення галузі БПЛА новими спеціалістами;
-
підтримку локальних ініціатив зі збірки FPV для формування нових виробництв, чого дуже потребує країна.
Наша команда вірить, що робототехніку потрібно розвивати й масштабувати, аби в майбутньому і вже зараз нас захищали від агресора саме роботи, а не люди.
Інженерний курс «Народний FPV»:
-
надає покрокову інструкцію зі збірки та налаштування 7-дюймового FPV дрона;
-
описує будову дрона, принципи його роботи;
-
знайомить слухачів із характеристиками та типами антен, що використовуються для передачі відео й сигналу керування,
-
розкриває алгоритм навчання пілотуванню FPV дронів.
Для кого підійде курс і чи може людина без інженерної освіти й досвіду паяння зібрати FPV дрон?
Курс розрахований на широку аудиторію. Хобійні цивільні дрони збирають тисячі любителів спортивних гонок по всьому світу. Ніхто не народився з паяльником і викруткою в руках. Всі, хто вміє паяти і збирати, цього колись навчилися.
Важливо знати й відповідально ставитися до таких моментів:
Важливі застереження
-
FPV дрон може бути небезпечним і при необачному поводженні серйозно поранити. Базові моделі на програмному забезпеченні Betaflight не вміють автоматично зависати в повітрі й потребують, щоб пілот постійно коригував їхнє положення у просторі. Тому запускати дрон самостійно й керувати ним можна тільки після відповідного навчання і практики.
-
Не можна зібрати дрон із будь-яких деталей навмання й очікувати, що він полетить, ба більше – зможе нести додаткове навантаження. Розрахунок комплектації й наступне програмне налаштування кожної конкретної комбінації компонентів – завдання для досвідчених інженерів-пілотів. Дрон, зібраний абияк і не налаштований спеціалістами, становитиме небезпеку для оточуючих.
-
Кожен новий дрон обовʼязково має тестувати досвідчений пілот – перевіряти обліт із вагою. У жодному разі не можна відправляти непротестований дрон військовим! Памʼятайте, що на фронті ці дрони несуть боєприпас і мають бути надійними й абсолютно безпечними для наших захисників. Це – ваша особиста відповідальність.
Яким чином цей курс допомагає зібрати робочий і надійний дрон?
-
Ви отримаєте список рекомендованих якісних компонентів для збірки. Його склали інженери Victory Drones і Vyriy Drone та підібрали для цього сетапу програмні налаштування. Цей сетап використовують серійно. За умови гарної збірки й належної якості компонентів він надійно й добре літає. Критично важливо дотримуватися наданого списку!
-
Якщо ви вирішили збирати дрон, то можете пройти верифікацію й долучитися до нашої закритої спільноти в Discord. Там ви зможете отримувати фідбек на вашу пайку від авторів і покращувати її, знайти відповіді на запитання, брати участь у Q&A сесіях.
-
Зібраний дрон для контролю якості, доналаштування та тестування можна відправити в навчальний центр Victory Drones. Після тестування й обльоту з вагою дрон буде переданий військовим пілотам і поїде виконувати бойові завдання. Одразу зазначимо, що команда Victory Drones не має ресурсів і можливості брати на тестування і відправляти дрони назад учасникам. Тому готова тестувати їх тільки за умови подальшої передачі дронів військовим пілотам-курсантам напрямку FPV Victory Drones.
-
Після тестування дрона ви отримаєте фідбек про якість збірки й додатковий сертифікат за виконання практичного завдання курсу.
Дисклеймер
Prometheus та автори курсу не несуть відповідальності за можливі наслідки використання інформації, наведеної в курсі.
Prometheus та автори курсу не несуть відповідальності за якість дронів, створених слухачами.
Слухач усвідомлює й несе особисту відповідальність за можливі наслідки передання неперевіреного й непротестованого дрона на фронт.
Джерело: https://prometheus.org.ua/course/course-v1:Prometheus+FPV101+2024_T1