Шпанівська територіальна громада

Рівненського району Рівненської області

Які соціальні послуги надає КЗ ,, Центр надання соціальних послуг” Шпанівської сільської ради своїм жителям

Інформування - надання інформації з питань соціального захисту населення, медичної, правової допомоги, адміністративних послуг та інших видів допомоги, робіт, послуг.

Консультування -         допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення.

Консультативний кризовий телефон - консультування з використанням засобів зв'язку для допомоги у кризовій ситуації та вирішення особистих проблем.

Посередництво - допомога у врегулюванні конфліктів; ведення переговорів; опрацювання шляхів та умов розв'язання конфлікту.

Соціальна профілактика - організація навчання та просвіти (лекції, бесіди, вистави, акції, створення та розповсюдження рекламно-інформаційних та просвітницьких матеріалів тощо) стосовно здорового способу життя, профілактики суспільно небезпечних хвороб, протиправної поведінки, інституалізації дітей та дорослих з інвалідністю, дітей з групи ризику та громадян похилого віку, дискримінації, а також з питань толерантного ставлення до вразливих груп населення.

Соціальний супровід сімей / осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах     -  регулярні зустрічі чи відвідування з метою моніторингу виконання завдань, спрямованих на розв'язання складної життєвої ситуації отримувача соціальної послуги; допомога в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними; навчання та розвиток соціальних навичок, навичок виховання та догляду за дітьми, управління домогосподарством.

Соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування - допомога у створенні та підтримці позитивного соціально-психологічного клімату в сім'ї, адаптація дитини в нових умовах, створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, у розвитку та вихованні, підготовка дитини до виходу із сім'ї, у тому числі і до самостійного життя.

Екстрене (кризове) втручання        - перша психологічна допомога; консультування; інформування; представництво інтересів; допомога в організації отримання безоплатної правової, невідкладної медичної допомоги, притулку тощо.

Догляд вдома - допомога в самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, годування), пересуванні в побутових умовах, веденні домашнього господарства (закупівля і доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, косметичне прибирання житла, оплата комунальних платежів, прання білизни, дрібний ремонт одягу), в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами (виклик лікаря, працівників комунальних служб, транспортних служб тощо); навчання навичкам самообслуговування; допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними.

Натуральна допомога - надання продуктів харчування, предметів і засобів особистої гігієни, санітарно-гігієнічних засобів та засобів догляду, одягу, взуття та інших предметів першої необхідності.

Супровід під час інклюзивного навчання - надання допомоги в пересуванні, самообслуговуванні, комунікації, харчуванні, орієнтації у просторі, а також у забезпеченні безпеки дітям під час інклюзивного навчання.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: с.Шпанів, вул. Шкільна,3 ( тел. 0674950650)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь